Фризер для морозива - надійний заробіток

frizer-dlja-morozhenogo-vernyj-sposob-zarabotka-450.png

Продаж охолоджених напоїв, кави та морозива - найвірніший і перевірений спосіб швидкого заробітку влітку. Саме з них починали свій успішний бізнес багато власників модних українських джелатерій, кафе, фаст-фудів і ресторанів. Якщо у вас вже є павільйончики в громадських місцях або ж ви тільки збираєтеся їх відкривати, то єдиним виходом отримати товар для вас бачиться укладення договорів з місцевими або загальноукраїнськими виробниками. Цей варіант себе цілком виправдовує, якщо справа йдепро каву та напої, а ось для морозива фахівці компанії «Кодаки Трейд» радять варіант більш цікавий і прибутковий - фрізер для морозива купити в Україні. Про цю дужекорисну для бізнеса річ ми розповімо вам сьогодні.

Чому саме фрізер?

Всі, хто цікавиться Європою та її населенням не можуть не знати, що там панує культ здорового способу життя та є джелатерії - спеціалізовані кафе, які стали дуже популярними завдяки своєму унікальному італійському десерту «джелато». Цей відомий на весь світ делікатес виготовляють штучно з морозива та відповідних до сезонунатуральних продуктів. До складу цього дивовижного десерту входить свіже молоко, вершки, цукор, сиропи, фрукти, ягоди, овочі, пряні трави, шоколад, горіхи, сири та інші натуральні продукти, які готують за допомогою спеціального обладнання - фризер для морозива, або морожениця.

Здоровий спосіб життя серед українців щорічно набирає все більшої популярності, а врятуватися від літньої спеки та побалувати себе із діточками смачним, поживним морозивом - наша характерна національна риса. Кожна літня прогулянка до парку або кафе без покупки морозива не має сенсу, при цьому ми старанно читаємо на упаковці, з чого саме зроблений цей продукт. У нашому раціоні і так вистачає усіляких консервантів та транс-жирів, тому вже краще трохи переплатити за натуральне м'яке морозиво в ріжку, ніж знову напихати у себе всілякої заводської «хімії». Саме тому виробництво натурального морозива зараз стає найбільш затребуваним, популярним і прибутковим бізнесом у літню спеку.

«Виготовлене за допомогою фрізера морозиво містить чистий молочний жир і близько 15-20% повітря, тому воно вигідно відрізняється від своїх фабричних конкурентів, в яких вміст повітря може досягати 50%, а пальмового масла та усіляких рослинних жирів - не менше чверті від ваги, - коментує ситуацію маркетолог «Кодаки Трейд» Юлія Черевко. - Крім того, будь-яке фабричне морозиво має безліч хімічних добавок, які дозволяють йому зберігатися навіть 4 роки. А ось у вашому морозиві консервантів бути не може - про це знає кожен покупець, а саме тому його вибір на вашу користь однозначний і не підлягає сумніву.

Тепер варто розвіяти міфи про високу вартість фрізера та невигідність такого капіталовкладення, як морозиво бізнес - продовжує Юлія Черевко. - Якщо ви зібралися купити фрізер для морозива в Україні, але у вас ще є сумніви в його рентабельності, то давайте зробимо підрахунки: виготовлення однієї порції морозива (70-100 грамів) з інгредієнтами обійдеться вам у 5-6 гривень, а середня продажна ціна готового ріжка складає 18-30 гривень в залежності від району міста та місця розміщення (магазин, палатка, літнє кафе). Рентабельність такого бізнесу, як бачите, становить 300-500%! У місці з середньою прохідністю зазвичай продається близько 170-200 порцій щодня. До того ж не варто забувати, що продаж морозива відбувається не лише у літню пору. На фризері можна готувати морозиво також і для інших продажів - кава глясе, наприклад, або тих десертів, які часто замовляють у кафе».

Різновиди фризерів і правила поводження з ними

За своїми якісними характеристиками апарати відрізняються варіантами виконання, продуктивністю, типом охолодження, об'ємом камер зберігання для сумішей, наявністю (відсутністю) помпи та об'ємами циліндрів заморожування.

Залежно від виду морозива, фрізери розподіляються на 4 різновиди:

·         Фрізери для виробництва м'якого морозива

На них можна виробляти і реалізовувати морозиво прямо на місці продажу. Цей вид фризерів дуже великий і різноманітний. Фрізер для м'якого морозива можна купити в двох варіантах виконання - настільний або підлоговий. Настільні фрізери найзручніше використовувати в приміщеннях через їх компактність. Підлогові фрізери ідеальні для вуличних продажів, так як до їхньої комплектації зазвичай входять утримувачі для вафельних ріжків, парасолі та колеса.

Ще однією важливою відмінністю цього виду фризерів є варіація смаків (від 1 до 5). Найбільш популярні серед українських покупців агрегати на 3 смаки. Крім м'якого морозива, на деяких моделях фризерів можна виробляти заморожені йогурти, але вони вимагають потужності від 2 кВт і високопродуктивного обладнання.

Якщо ви орбираєте апарат для торгівельної точки, то потрібно звернути увагу на його технічні параметри. Точка з великою прохідністю вимагає від фрізера високої продуктивності. Якщо ваша торгівельнаточка буде розташовуватися на місці із середньою прохідністю або ж у кафе, то краще заощадити та купити малогабаритний фризер на 1 смак із невеликим обсягом готовоі продукції.

До комплектації фрізера можуть входити повітряна помпа (насичує суміші, що робить морозиво більш збитим і ніжним) і функція нічного зберігання (корисна при підвищеному попиті покупців, дозволяючи зберігати готове морозиво в бункері до наступної доби). Апарати без помпи можуть забезпечити збитість морозива до 40%, а при наявності помпи - до 80%.

Із сировини вам знадобляться рідка чи суха суміш для морозива, а також вафельні стаканчики чи ріжки. Завжди потрібно пам'ятати, що має виробництво м'якого морозива дуже важливе правило - суміш убудь-якому з апаратів повинна мати строго визначену консистенцію, рецептуру та не містити жодної харчової добавки. Якщо покупець вимагає будь-які посипання або топпінги, то додавати їх потрібно тільки до готової порції, бо будь-які добавки до консистенції вашої сировини спроможні викликати пошкодження фрізера, що приведе до його несправності. Наполегливо радимо вам чітко дотримуватися цієї рекомендації та не вдаватися до експериментів.

При постійному використанні фрізера його слід промивати щонайменше раз у 2 доби, ретельно просушуючи всі вимиті деталі. Щоб уникнути небажаних простоїв у роботі, варто заздалегідь подумати про запасні частини. При купівлі фрізера в «Кодаки Трейд», наші фахівці завжди розповідають про всі його швидкозношувані деталі та радять відразу ж запастися ними заздалегідь.

·         Фрізери для виробництва твердого морозива (батч-фрізери)

Майже кожна така машина для приготування морозива робить традиційні тверді (вагові або кулькові) літні ласощі. Якщо ви оберете апарат такого виду, то вам буде потрібно додаткове обладнання для зберігання та реалізації готового морозива - морозильна вітрина, що містить гастрономічні ємності. Саме до неї буде викладатися ваша готовиа продукція. Головна перевага таких апаратів перед усіма іншими: до автомату можна додатково закладати будь-які добавки та наповнювачі смаку - від ламаного шоколаду до ягідно-фруктових часточок і він не дасть ніяких збоїв у роботі.

Головна перевага батч-фрізера у тому, що він здатний виробляти морозиво фактично з будь-яких продуктів, від огірків і до борщу. Саме ця його якість високо цінується іменитими шеф-кухарями ресторанів високої кухні, які готують на ньому дивовижні прикраси до самих вишуканих страв.

Крім морозива, на батч-фризері можна готувати багато інших супутніх продуктів, які затребувані серед відвідувачів ресторанів і кафе при літній спеці - щербети, сорбети, граніта, лід та інші.

·         Фризери комбіновані (комбо-фрізери)

Апарати цього виду взмозі виробляти молочні коктейлі, м'яке морозиво та сорбети водночас. Для вашої торгівельної точки в парку вони стануть справжньою знахідкою, адже один такий апарат для морозива фактично є мобільною міні-джелатерією. А при наявності спеціальних міксерів різноманітність смаків ваших коктейлів із натуральними сиропами, ягодами та фруктами обов'язково приведе додаткових клієнтів.

frizer-dlja-morozhenogo-vernyj-sposob-zarabotka-666.png 

Що повинен знати про фрізери покупець?

Отже ми переконалися, що виробництво морозива - вигідний бізнес. Причому він вигідний як у якості основної діяльності, так і у якості доповнення до будь-якої іншої роботи, пов'язаної зі сферою харчування. Залишається тільки визначитися з тим, який саме різновид фрізера для вас є найбільш кращим і які основні вимоги до нього важливі для діяльності. Те що фризер повинен бути надійний і якісний - само собою зрозуміло. Що додатково треба взяти до уваги, щоб знайти потрібне?

Обираючи фрізер, треба звернути увагу на наступні моменти:

·         Оскільки робота фрізера пов'язана з рідинами та різними температурними режимами (приблизно від -7 у циліндрах і до +40 на вулиці), його корпус обов'язково повинен бути виконаний із «нержавійки».

·         Циліндри купленого апарату повинні бути обсягом від 2 літрів, що забезпечить безперервну подачу порцій під час продажів.

·         Наявність в комплектації помпи дозволить підвищити якість і збільшити обсяг готового морозива приблизно на 50%, що знизить його собівартість і підвищить вашу рентабельність.

·         Бажано купувати фрізер із системою нічного охолодження. Тоді ви зможете вимикати його в нічний час, але додатковий компресор, що охолоджує суміші і циліндри, буде залишатися включеним. Завдяки такій функції ви зможете мити фризер всього раз на тиждень.

·         Вибирайте фрізер з потужним і якісним компресором (брендів «ACC», «Aspera», «HITACHI» - наприклад). Якщо робота фрізера буде проходити в умовах спеки, то у нього має бути потужність від 2,5 кВт і випарник збільшених розмірів.

·         Оптимальний обсяг резервуара - від 1 (при невеликих продажах) до 10 літрів. Слід урахувати, що при великій ємності у вас може виникнути проблема регулярного зливу залишків суміші при промиванні апарату, а якщо ємність виявиться маленькою, то апарат потрібно буде постійно дозаправляти, зупиняючи весь процес виготовлення.

·         Зверніть увагу на охолодження фрізера. У невеликих апаратах присутнє повітряне охолодження - в експлуатації вони простіше, але мають низьку продуктивність. Якщо ви купите фрізер із водяним охолодженням, то його потрібно буде приєднувати до водопроводу, проте його ефективність буде вище на 25%.

·         Вартість фрізера не повинна бути захмарною, бо він цілком може себе не окупити до закінчення гарантійного терміну - а це нам зовсім непотрібно.

Якої марки фрізер варто купувати?

Купувати фрізер слід у спеціалізованих і перевірених часом дилерів. Тільки тоді вам буде гарантована відмінна якість і невисока вартість, адже вони працюють безпосередньо з заводами-виробниками.

Що до торгівельних марок, то фахівці «Кодаки Трейд» радять вибирати фрізери італійського виробництва - ці апарати найпопулярніші в світі і мають відмінну репутацію серед усіх виробників холодильного обладнання. Багаторічна практика наших продажів показує, що найбільш затребуваними в українських покупців були і залишаються фризер Ugolini, фризер Nemox і фризер StaffСаме ці бренди мають дуже великий модельний ряд, привабливі за ціною та гарантують відмінну якість.

Якщо ви збираєтеся купити фрізер у Дніпрі, то це можна зробити в нашому виставковому залі на вул. Каштановій 15-А або відвідавши наш сайт за посиланнямhttps://kodaki.ua/catalog/refrigeratory/frost/, де є можливість оформити замовлення в режимі online, а також підбрати інше супутнє до вашої діяльності обладнання.

Бажаємо вам лише найвдаліших покупок!!!

Компания «Кодаки Трейд»

Украина, г. Днепр, ул. Каштановая, 15А

Киевстар: +38 (096) 05-715-05

Vodafone: +38 (050) 05-715-05

Life: +38 (063) 05-715-05

е-mail: techno@kodaki.ua 

е-mail: kodaki@kodaki.ua

https://kodaki.ua

Присоединяйтесь к нам в соцсетях:

Facebook - https://www.facebook.com/kodakiua/

Twitter - https://twitter.com/KODAKITRADE

вКонтактеhttps://vk.com/kodakitrade

Pinterest - https://pinterest.com/KodakiTrade

Blogger – https://kodakitrade.blogspot.com

КОНТ - https://cont.ws/jr/kodakitrade

Livejournal - https://kodakitrade.livejournal.com

frizer-dlja-morozhenogo-vernyj-sposob-zarabotka-444.png